صمد نوری

درباره من بیشتر بدانید!

اگه نمونه کار هایی که توی سایت قرار دادم و پیج اینستا گرامم رو دیده باشید تا حدودی با جنبه های شخصیتی و کاری من اشنا میشید . من صمد نوری متولد فروردین 1370 در تبریز هستم که از سن 16 سالگی که وارد هنرستان شدم و در رشته نمایش تحصیل کردم ، قدم های کوچک و بزرگم تا رسیدن به موقعیتی که الآن داخلش هستم شروع شد .آموزش رو از سن 21 سالگی و با آموزش تدوین ادیوس به صورت خصوصی شروع کردم . ولی در اون زمان آموزش مجازی رو جدی نگرفتم تا اینکه پک آموزش تدوین با ادیوس رو توی کانال اپارات و یوتوبم گذاشتم و از اونجا این فصل از داستان من شروع شد ….

چرا من ؟

اصول و تکنیکی که من توی اموزش هام به مخاطب هام تدریس میکنم همونیه که توی خیلی از جاهای دیگه چه منابع داخلی باشه چه منابع خارجی و یوتوب میتونید پیدا کنید . ولی چند دلیل هست که میتونه براتون مهم باشه .

دلیل اول : تجربه 14 ساله من توی زمینه عکاسی و فیلم سازی یک تجربه ملموس برای همه ماست یعنی اون اتفاق هایی که توی این 14 سال توی مسیر برای من افتادهمیتونه برای شما هم اتفاق بیفته تمام شکست ها دلسردی ها ، تجربه ها و حتی پیروزی هام . مثلا همه ما به اینکه روزی از ایران بریم و توی یک کشور خارجی کارکنیم و موفق بشیم رو آرزو میکنیم . این مسیر رو من هم رفتم و دوسال توی کشور ترکیه زندگی و کار کردم .

دلیل دوم : انعکاس همه این تجربه ها داخل ویدیو های آموزشی ، که مطمعنا 14 سال زمان کمی نیست و میتونه کمک زیادی به جهت گیری توی کار شما بکنه .

و دلیل سوم : پشتیبانی عالی و صمیمی . مطمعنا این براتون مهمه که به جواب رسوندن و نتیجه گرفتن شما از سوال و مسئله ای که دارید برای من اموزگار هم مهمه و پیگیرش هستم .

چکیده تجربه کاری

پذیرش در هنرستان هنرهای زیبای اقبال اذر تبریز ، رشته نمایش

انجام تدوین ویدیو با همکاری در صدا وسیمای تبریز

در دوران سربازی مفتخر  بودم که در سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه اشورا به عنوان فیلم بردار و تدوینگر خدمت کنم .

تدوین و فیلمبرداری از مراسم های عروسی شاید به ظاهر کار سطح پایینی بیاد ولی از طرف دیگه پر از ماجرا ، تجربه و خوش گذرانیه . که باعث میشه همیشه روحیه شاد و سرزنده ای داشته باشید .

درسته این مرحله به کارم ربط چندانی نداره ولی در کل بودن و آموختن در زمینه هنر همهشه به افزایش دانش انسان کمک میکنه .

من هم مثل خیلی از شما همیشه ارزوی رفتن و دیدن و زندگی کردن در خارج از ایران رو داشتم . فرصت هایی که توی ترکیه برام پیش اومد خیلی جدید و جذاب بود برای همین نمیتونستم بهشون نه بگم .

بعد از شروع پاندمی کرونا و سخت شدن کار رو زندگی در ترکیه ، دیگه اون جذابیت قبلی رو برام نداشت . من تکنیک ها و روشهای جدیدی رو دیده و تجربه کرده بودم و روحیه وطن پرستی خوبی هم پیدا کرده بودم که من رو ملزم به برگشت و عمل به تفکراتم میکرد .